9318 Oljemålning
S Fischer, Stilleben, Signerad. Olja på duk, 45x64 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 16 mars 2020 -
9096 Oljemålning
S Fischer, Stilleben, sig, 64x89
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2016 -
8779 Oljemålning
S Fischer, Blomsterstilleben, 45 x 65
Såld: 450 kr
Såldes den 21 mars 2011
1714 Oljemålning
S Fischer, Hönor, 46x66
Såld: 300 kr
Såldes den 11 januari 2010 -
6607 Oljemålning
Sign S Fischer, Stilleben, 65x89
Såld: 300 kr
Såldes den 2 februari 2009 -
5074 Oljemålning
Sign S Fischer, Stilleben, 52x61
Såld: 450 kr
Såldes den 17 juli 2006
1098 Oljemålning
S Fischer, Stilleben, 44x64
Såld: 750 kr
Såldes den 22 september 2003